Şakın bir Dınlence
Kardeş Tatil Köyümüzü de Ziyaret Ediniz Ambelia Village
     
Ana Sayfa     Hilarion-Village     Fiyatlar     Transfer & Oto Kiralama     Reservasyon/Iletişim     Albüm     Kιbrιs     SSS

HILARION HAKKINDA

Selvi, çam, harup ve zeytin agaçlarinin çevreledigi Hilarion Village, Besparmak Daglari’nin üzerinde dramatik bir sekilde yukselen St. Hilarion Kalesi’nin ayaklarinin dibinde yerlesmistir. Tatil köyümüzün bulundugu yükseklikten Akdeniz’in kopükleriyle yikanan kuzey kiyilarimizi ve 7.5 km uzakliktaki güzel liman kasabasi Girne’yi kusbakiliyla görebilirsiniz.

Villa ve stüdyolarimiz rengarenk bahçede ebegümeçleri, menekse çiçekleri ve yasemin gibi çiçeklerin arasinda gizlenir. Badem, narenciye, erik, kayisi ve zeytin agaçlari rahatlatici ortami tamamlar. Odanizin terasinda oturarak büyük bir rahatlikla sesslige kulak verebilirsiniz.

Günlük gezilerinize bir mola verip havuz kenarinda rahatça dinlenip havuzda serinleyebilirsiniz. Barmenimiz molanizi daha iyi yapacak soguk bir içki vermeye her zaman hazir ve isteklidir.

Hilarion Village’ten yalnizca bir tas atimi uzaklikta tunç çagindan kalma bir mezarligi dolasabilirsiniz. Birkaç dakikalik yürüyüsten sonra kendinizi Karaman (Karmi) köyünün pitoresk sokaklarinda dolasirken bulursunuz. Pazar günleri buradaki yunan ortodoks kilisesini ve içindeki ikonlari görmeye gidebilirsiniz.

Tatil köyümüzü yürüyüs turlariniz için bir baslangiç noktasi olarak kullansaniz da, adanin dogal güzelliklerini ve 9000 yillik tarihini otomobille kesfetmek isteseniz de Hilarion mükemmel bir geri dönüs noktasidir.VILLA VE STÜDYOLAR

Villa ve stüdyolarimizi olgun agaçlar çevrelerken, rengarenk çiçekler de bahçe atmosferini tamamlar. Sehir gürültüsünden uzak olusumuza kuslarin sarkilari ve çiçeklerin hos kokulari da eklenince dogayla bir olmanin kendine has duygusunu kesvedersiniz.

Villalar

Villalarimizda dort kisiye kadar olan guruplar kalabilir. küçük bir mutfakla bir oturma/yemek odasi, ayri bir yatak odasi, banyo ve iki yatakli dehlizli bir üst bölme bulunur. Bunlara ilaveten mermerli zemin, klima ve tavan vantilatörleri yaz sicagindan kurtulmanizi saglar. Her villada bulunan özel terasta aksam serinliginde dinlenebilirsiniz.

Stüdyolar

Stüdyolarimizda iki kisiye kadar olan guruplar kalabilir. Ufak mutfagi, oturma/yemek odasi, banyosu ve üstte dehlizli yatak odasiyla stüdyolarimiz hesapli ama rahat bir konaklama için birebirdir. Mermer zemin, klima ve tavan vantilatörleri her stüdyoda bulunur. Genis Fransiz kapilar sizi terasa çikarir.

© hilarion-cyprus 2010